Main menu

Klinika rehabilitacji

Kręg-Clinic powstała w początku lat 80-tych, najpierw jako prywatny gabinet, który później przekształcił się w centrum rehabilitacji, a w końcu w 1991 roku w Klinikę Rehabilitacyjno-Ortopedyczną, która dzięki szybkiemu wykorzystaniu najnowocześniejszych form terapii i leczenia, jest najstarszą tego typu kliniką w Polsce.

Jako jeden z nielicznych prywatnych ośrodków klinicznych zajmujących się kompleksową rehabilitacją narządów ruchu, pragniemy wdrażać dla Państwa najlepsze, sprawdzone na świecie metody leczenia. Specjalizujemy się bezbólowej terapii kręgosłupa oraz nieoperacyjnym leczeniu schorzeń kręgosłupa i stawów. Wykorzystujemy do tego metody amerykańskiej szkoły terapii manualnej, które wdrożyliśmy jako pierwsi w kraju – chiropraktyki i osteopatii.

W Poznaniu mają Państwo szansę skorzystać z leczenia na najwyższym światowym poziomie. Oferujemy umiejętności i wiedzę znakomitych specjalistów oraz nowoczesną aparaturę, która zapewni wysoki komfort terapii. Do problemu każdego z Państwa podchodzimy z uwagą i zrozumieniem – każdy pacjent to dla nas zupełnie inne wyzwanie, któremu pragniemy sprostać, by wspólnymi siłami pokonać ból.

KLINIKA

Kręg-Clinic to odpowiednio przystosowana, dbająca o komfort pacjentów placówka, w której znajdą Państwo nowoczesny sprzęt zabiegowy, WC przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, podjazd dla wózków oraz windę na I piętro. Przed budynkiem kliniki znajduje się parking dla klientów. W naszym centrum znajduje się również sieć wi-fi.

Dowiedz się więcej o naszym zespole i umów na wizytę w Kręg-Clinic!
Rehabilitacja, fizjoterapia, chiropraktyka – Poznań